Список переможців і призерів III i IV етапів Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства, яких підготувала вчитель-методист Городенківської гімназії та Городенківської  ЗОШ №1 

Олексин Мирослава Дмитрівна


 2007/2008 н.р. –III етап Всеукраїнської олімпіади з історії:

Стефурак   Ярослав  8  клас – І місце;
Блащук  Тетяна  8  клас  -  ІІ місце;

IVетап Всеукраїнської олімпіади з історії :

Стефурак  Ярослав – ІІІ місце.

2008/2009 н. р. -  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

Лавасов  Валерій  8  клас – ІІ місце ;
Михайлюк  Володимир 8 клас – ІІІ місце;
Стефурак Ярослав 9 клас – ІІ місце;

                                  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства:

Стефурак Ярослав  9 клас – ІІІ місце.

2009/2010 н. р. – ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

Лавасов Валерій  9 клас – ІІ місце;
Михайлюк Володимир  9 клас – ІІ місце;
Стефурак Ярослав  10 клас – ІІ місце.

                                 ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства :

Лавасов  Валерій  9 клас – ІІ місце ;
Стефурак  Ярослав  10 клас – ІІІ місце.

2010/2011 н. р. – ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

Лавасов Валерій  10 клас – ІІ місце;

                                 ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства :

Лавасов Валерій  10 клас – ІІ місце;
Стефурак Ярослав  11 клас – ІІІ місце.

2011/2012 н.р. – ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

                                Дем’яненко Назарій  10 клас  - І місце ;
Михайлюк Володимир  11 клас – ІІІ місце;
Лавасов Валерій  11 клас – ІІІ місце



 2011/2012 н.р. - ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства :

                               Данилюк Олег 10 клас – ІІІ місце;
                               Дем’яненко Назарій 10 клас – ІІ місце;
Лавасов Валерій  11 клас – ІІІ місце.

2012/2013 н.р. -  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

                               Дем’яненко Назарій  11  клас – І місце .

IVетап Всеукраїнської олімпіади з історії :

                                Дем’яненко Назарій  11  клас – ІІІ місце.

                                ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства :

                                Данилюк Олег 11 клас – ІІ місце;
                                Дем’яненко Назарій 11 клас – ІІІ місце.

2013/2014 н.р. – ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

                                Олексин Ярослава  8 клас – І місце;
Качуровський Дмитро  8 клас – ІІІ місце.

                                ІVетап Всеукраїнської олімпіади з історії :

                                Олексин Ярослава 8 клас – І місце.

2014/2015 н.р. – ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

Радецький Василь  8  клас – ІІ місце;
                               Олексин Ярослава  9 клас  - І місце ;
Качуровський  Дмитро  9 клас – І місце.

                               IV етап Всеукраїнської олімпіади з історії  :

Радецький Василь  8 клас – ІІ місце;
                                Олексин Ярослава  9 клас  -  ІІ місце.

2015/2016 н.р. – ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

                                Іванишин Денис  8 клас  - І місце;
                                Гавриш Юліан 8 клас  - ІІІ місце;
Радецький Василь  9 клас – ІІ місце;
                                Олексин Ярослава  10 клас – І місце;
Качуровський Дмитро  10 клас – ІІ місце.

                                ІVетап  Всеукраїнської олімпіади з історії :

                                Олексин Ярослава 10 клас – І місце.

                                ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства :

Радецький Василь  9 клас – ІІІ місце;
                                Олексин Ярослава  10  клас  - ІІІ місце.

2016/2017 н.р. – ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії :

 Іванишин Денис  9 клас – І місце ;
Радецький Василь 10 клас – І місце ;
                                Олексин Ярослава  11 клас – І місце;
Качуровський Дмитро 11 клас – ІІІ місце ;

                              ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства :

                                Іванишин Денис  9 клас -
Радецький Василь 10 клас
Яшан Надія 11 клас -

2017/2018н.р.  – ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

Яхневич Анастасія 9 клас – ІІІ місце

Драганчук Даніслав 9 клас – І місце

Яхневич Александер 10 клас – ІІІ місце

Іванищин Денис 10 клас – І місце

Радецький Василь 11 клас – І місце

                              ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Іванишин Денис 10 клас – ІІІ місце

 

                   IV етап Всеукраїнської олімпіади з історії.  – 2017/2018н. р  (м.Чернігів)

Драганчук Даніслав 9 клас ІІІ місце

Іванишин Денис 10 клас ІІ місце

Радецький Василь 11 клас – ІІ місце

 

                   2018/2019 н.р– ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

Фещак Анастасія 8 клас – ІІІ місце

Яхневич Анастасія 10 клас – ІІІ місце

Драганчук Даніслав 10 клас – ІІ місце

Іванишин Денис 11 клас – І місце

                       ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Іванишин Денис 11 клас – ІІІ місце

 

                   IV етап Всеукраїнської олімпіади з історії  .  –   2018/2019н.р (Львів)

Драганчук Даніслав 10 клас – ІІІ місце

Іванишин Денис 11 клас – І місце

                   ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії  .  –   2019/2020н.р 

Вань Вікторія 9 клас - ІІІ місце

Смілянець Максим 9 клас - ІІ місце

Драганчук Даніслав 11 клас - ІІ місце

Яхневич Анастасія 11 клас - ІІ місце

                        ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Савчинський Петро 9 клас - І місце

Стефурак Максим 9 клас - ІІІ місце